top of page

Domy, chalupy, chaty

Činžovní dům u Plzně

 

V PŘÍPRAVĚ

( foto ilustrační )

Novostavba RD - Letkov u Plzně

 

V PŘÍPRAVĚ

( foto ilustrační )

RD Šumava

 

V PŘÍPRAVĚ

( foto ilustrační )

Novostavba 3kk Kostelec u Stříbra

 

7.350.000,-

Ke koupi nabízím velmi pěkný RD/vymezenou jednotku 3+kk (100m2) v RD o dvou bytových jednotkách v Kostelci (okr. Tachov).Jedná se o novostavbu přízemního domu kolaudovanou 11/2022.

RD je připojen na sítě technické infrastruktury - elektrickou, vodovodní, kanalizační splaškovou, kanalizační dešťovou a plynovodní. V technické místnosti osazen podružný elektroměr a rozvaděč a rovněž podružný vodoměr. Plynoměrový pilířek pro dva podružné plynoměry je na severní části domu. Okna plastová, dveře Sapeli, podlahové vytápění, Za pojezdovou bránou dostatek parkovací zpevněné plochy. Více informací Vám ráda zodpovím na prohlídce.

RD u Konstatinových lázní

 

  4.150.000,-

nabízím ke koupi velice dobře udržovaný RD 5+1 v malebné obci Kokašice, která se nachází 2 km západně od Konstantinových Lázních. Obytná část tohoto prostorného stavení sestává: zádveří, vstupní chodba, kuchyně, obývací místnost, 2x ložnice, koupelna, samostatná toaleta, vstup do sklepa a skladovací místnost. Patro: 2x ložnice, šatna, plus prostor pro koupelnu a obývací pokoj, s otevřeným schodištěm na půdu. Obytná část je připojená na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Na obytnou část navazuje zemědělské zázemí s kůlnou s dílnou. Další stavbou, jež je součástí prodeje, je velká stodola. Plyn v obci není. Okna jsou plastová. Vytápění radiátory - kotel kombinovaný pelety/uhlí. Bojlery pro ohřev vody jsou zde dva, jeden ke kotli a jeden samostatně, oba nové. Na domě byla v roce 2018 provedena částečná rekonstrukce (elektřina, dlažby, štuky, vyvložkování komínů, nový kotel) Obec Kokašice se rozkládá na křižovatce důležitých komunikací mikroregionu, přičemž v blízkosti obce se nachází Přírodní park Hadovka a Ovčí vrch. Dominantou obce, na vrchu Krasíkov, je zřícenina hradu z konce 13 století nazývaný Švamberk (Schwamberg) a v sousedství zříceniny stojí kulturní památka - Kostel sv. Máří Magdalény. Veškeré další dotazy Vám velmi ráda zodpovím při osobní prohlídce.

Chalupa -  Dlouhá Louka u Přeštic

4.390.000,- 

V soukromí uzavřeného dvorku (620m2), na okraji malebné vesnice, nabízím ke koupi vesnické stavení, skládající se z krásné chalupy (2+1), vejminku (3+1) a prostorné stodoly se dvěma sklípky. Chalupa vás už od vrátek uvítá romantickým zápražím, po kterém dále pokračujete přes příjemné zádveří samostatnými vstupy do světnice s jídelním koutem, ložnice, kuchyně s kachlovými kamny, WC (chemické) a do koupelny s vanou, kde se nachází bojler pro ohřev vody. Podlahová krytina v místnostech je položena následovně: světnice - OSB desky, ložnice - dřevěná prkenná podlaha, chodba - koberec na dlažbě a kuchyň - PVC. Vytápění radiátory této obytné chalupy je zajištěno plynovým kotlem umístěným ve sklepě pod chalupou. Voda je do chalupy přivedena z vlastní studny. Okna jsou dvojitá špaletová. Součástí celého stavení ve tvaru "L" je i maštal s klenutým stropem, přičemž maštal, jenž navazuje na chalupu, momentálně slouží jako úložný prostor. Naše "L" stavení zakončuje úžasně prostorná stodola se dvěma sklípky a dílnou. Vyvýšený prostor nad sklípky plní funkci společenské zóny, a to nejen za sychravého počasí. Samostatně stojící vejminek, jenž je součástí nabízené nemovitosti, disponuje v přízemí menší koupelnou se sprchovým koutem, kuchyňkou a obývací místností se schodištěm do patra, kde jsou dva menší pokoje. Vejminek je vytápěn kamny na tuhá paliva (Petry). Elektřina je rozvedena v celém objektu. Nad chalupou se rozprostírá půdní prostor, kdy je možný vstup jak z chalupy po výklopných schodech, umístěných v zádveří, tak přímým přístupem ze stodoly. Střešní krytina - pálené tašky. Současní majitelé si zákoutí vnitřního dvorku zútulnili stálozelenými i kvetoucími keři, okrasnou skalkou, užitkovými záhony s jahodami, bylinkami či zeleninou, výsadbou trvalek kolem jezírka pod zápražím a v neposlední řadě vybudováním hracího koutku pro děti. Stavení je položeno na klidném místě, v blízkosti lesa, louky a hasičské nádrže, jenž je využívána jako koupaliště. V blízkosti je rovněž obecní dětské hřiště, zastávka ČSAD, hospoda, cyklostezky a pohodlnou procházkou se dostaneme až na hrad Roupov, přičemž v Roupově je krásné koupaliště. Nejbližší obchod se nachází v Lužanech, veškerá další občanská vybavenost v Přešticích. Vejminek nafocen není. 

Novostavba RD / 5kk Plzeň - Černice

7.300.000,-

Krásná patrová novostavba 5kk (100m2) k trvalému bydlení s pozemkem o velikosti 524m2 , a to pouhých 3,5 km od OC Olympia Plzeň.

Zastavěná plocha nemovitosti je 60m2.

Podlahové vytápění, elektrokotel, tepelné čerpadlo, vlastní vrt a ČOV. 

Vnitřní vybavení - sanita, podlahová krytina - vinyl, obložky a dveře - Solodor - dub bělený.  

Na dohodě je pohledový plot s bránou na dálkové ovládání .

MHD - 900m (Černice, Radobyčice)

RD Jižní Čechy / Český Krumlov

5.900.000,- 

skvěle dispozičně řešený zděný dům na břehu rybníka Čekanova, mezi Č.B a Krumlovem, splňující veškeré náležitosti trvalého bydlení, o dvou bytových jednotkách (3+1 a garsoniéra 36m2), se samostatnými vstupy, je velmi dobře usazen do pozemku o velikosti 400 m².

Z technických náležitostí: kombinovaný automatický kotel se zásobníkem na tuhá paliva, krbová vložka, která je k tomuto systému připojena a lze topit nezávisle, ohřev vody je kombinovaným boilerem 180 l, voda je z vlastního vrtu, odpad je sveden do septiku. Pro vice informací prosím pište či volejte  

RD 3kk  Město Touškov

4.000.000,-

 velmi pěkná a celoročně obývaná nemovitost v rekreační oblasti Města Touškov. Částečně podsklepená nemovitost, o dispozici 3+kk, je usazena do udržovaného pozemku o velikosti 610m². Nemovitost je napojena na elektřinu 220/380V, vytápění celého objektu zajišťuje krb, voda z vlastní 8m kopané studny a odpady jsou svedeny do jímky (4m3), přičemž je již zhotoven projekt na ČOV. Dispozice domu: Ze vstupní chodby se dostaneme do menšího, ale velmi útulného, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a samostatným WC, přičemž dominantou obývacího pokoje je krb a dřevěné schodiště do patra, kde se nachází dvě ložnice, šatna a koupelna se sprchovým koutem. Venkovní kuchyně s posezením, v přední části zahrady, disponuje kromě krbu, udírny, vestavěnou lednicí a prostorem na TV, rovněž užitečným úložným přístavkem. Celkově je prostor na zahradě velice prakticky uspořádán, jelikož v těsné blízkosti zahradního sezení se nachází zabudovaný bazén, prostor na houpačku, kolny na zahradní nářadí a dřevo. Zadní část zahrady je užitková s ovocnými stromy, záhony a pařníkem. Sklep je přístupný ze zahrady. Parkování je na vlastním pozemku. Město Touškov leží 10km západně od centra Plzně.

Chalupa - Předhůří Šumavy

1.100 000,- Kč

ke kompletní rekonstrukci se stodolou a pozemkem 1063m2.

(v přípravě)

bottom of page