top of page

Domy, chalupy, chaty

PRONÁJEM  Kozolupy

60,- Kč/m2/měsíc

Nabízím pronájem nebytových prostor, a to  celého patra, v cihlové budově bývalé školy v Kozolupech u Plzně. 

Prostor je vhodný pro podnikání v oboru malovýroby a služeb. V minulosti sloužil prostor jako učebna, malovýroba, archiv, kancelář a dílny. 

Dispozice prostoru nabízeného patra, zobrazena na přiloženém půdorysu, je tvořena primárně velkorysou místností (210m2), s okny na hlavní silnici, k níž přináleží sociální zázemí, kancelář, sklad, šatna a přístupný je rovněž výtah pro zásobování, jenž je přístupný ze zahrady náležící k domu.

K dispozici jsou rovněž dvě prostorné garáže.

V přízemí budovy se nachází lékařské ordinace. 

Elektřina - nabízené patro má samostatná el.meřidla

Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

 

Dopravní spojení do Plzně každou půlhodinu pravidelnou autobusovou linkou, dále pak MHD linka č.56 (6x/den) a autem zabere cesta z Plzně 10 - 15minut.

Pro více informací a smluvení si prohlídky, mne prosím kontaktujte.

Novostavba 3kk 

 

V přípravě

RD u Konstatinových lázní

 

  4.150.000,-

nabízím ke koupi velice dobře udržovaný RD 5+1 v malebné obci Kokašice, která se nachází 2 km západně od Konstantinových Lázních. Obytná část tohoto prostorného stavení sestává: zádveří, vstupní chodba, kuchyně, obývací místnost, 2x ložnice, koupelna, samostatná toaleta, vstup do sklepa a skladovací místnost. Patro: 2x ložnice, šatna, plus prostor pro koupelnu a obývací pokoj, s otevřeným schodištěm na půdu. Obytná část je připojená na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Na obytnou část navazuje zemědělské zázemí s kůlnou s dílnou. Další stavbou, jež je součástí prodeje, je velká stodola. Plyn v obci není. Okna jsou plastová. Vytápění radiátory - kotel kombinovaný pelety/uhlí. Bojlery pro ohřev vody jsou zde dva, jeden ke kotli a jeden samostatně, oba nové. Na domě byla v roce 2018 provedena částečná rekonstrukce (elektřina, dlažby, štuky, vyvložkování komínů, nový kotel) Obec Kokašice se rozkládá na křižovatce důležitých komunikací mikroregionu, přičemž v blízkosti obce se nachází Přírodní park Hadovka a Ovčí vrch. Dominantou obce, na vrchu Krasíkov, je zřícenina hradu z konce 13 století nazývaný Švamberk (Schwamberg) a v sousedství zříceniny stojí kulturní památka - Kostel sv. Máří Magdalény. Veškeré další dotazy Vám velmi ráda zodpovím při osobní prohlídce.

Chalupa -  Dlouhá Louka u Přeštic

3.500.000,- 

V soukromí uzavřeného dvorku (620m2), na okraji malebné vesnice, nabízím ke koupi vesnické stavení, skládající se z krásné chalupy (2+1), vejminku (3+1) a prostorné stodoly se dvěma sklípky. Chalupa vás už od vrátek uvítá romantickým zápražím, po kterém dále pokračujete přes příjemné zádveří samostatnými vstupy do světnice s jídelním koutem, ložnice, kuchyně s kachlovými kamny, WC (chemické) a do koupelny s vanou, kde se nachází bojler pro ohřev vody. Podlahová krytina v místnostech je položena následovně: světnice - OSB desky, ložnice - dřevěná prkenná podlaha, chodba - koberec na dlažbě a kuchyň - PVC. Vytápění radiátory této obytné chalupy je zajištěno plynovým kotlem umístěným ve sklepě pod chalupou. Voda je do chalupy přivedena z vlastní studny. Okna jsou dvojitá špaletová. Součástí celého stavení ve tvaru "L" je i maštal s klenutým stropem, přičemž maštal, jenž navazuje na chalupu, momentálně slouží jako úložný prostor. Naše "L" stavení zakončuje úžasně prostorná stodola se dvěma sklípky a dílnou. Vyvýšený prostor nad sklípky plní funkci společenské zóny, a to nejen za sychravého počasí. Samostatně stojící vejminek, jenž je součástí nabízené nemovitosti, disponuje v přízemí menší koupelnou se sprchovým koutem, kuchyňkou a obývací místností se schodištěm do patra, kde jsou dva menší pokoje. Vejminek je vytápěn kamny na tuhá paliva (Petry). Elektřina je rozvedena v celém objektu. Nad chalupou se rozprostírá půdní prostor, kdy je možný vstup jak z chalupy po výklopných schodech, umístěných v zádveří, tak přímým přístupem ze stodoly. Střešní krytina - pálené tašky. Současní majitelé si zákoutí vnitřního dvorku zútulnili stálozelenými i kvetoucími keři, okrasnou skalkou, užitkovými záhony s jahodami, bylinkami či zeleninou, výsadbou trvalek kolem jezírka pod zápražím a v neposlední řadě vybudováním hracího koutku pro děti. Stavení je položeno na klidném místě, v blízkosti lesa, louky a hasičské nádrže, jenž je využívána jako koupaliště. V blízkosti je rovněž obecní dětské hřiště, zastávka ČSAD, hospoda, cyklostezky a pohodlnou procházkou se dostaneme až na hrad Roupov, přičemž v Roupově je krásné koupaliště. Nejbližší obchod se nachází v Lužanech, veškerá další občanská vybavenost v Přešticích. Vejminek nafocen není. 

Chata - Zruč u Plzně 

1.200.000,-

Ke koupi nabízíme útulnou rekreační chatu, nacházející se u Drahotínského rybníka v blízkosti obce Zruč u Plzně. Podsklepená chata o zastavěné ploše 37 m², stojí na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 80 m². Chata je napojena na elektřinu, voda je do chaty přivedena z vlastní studny, o kterou se dělí a pečují stávající majitelé se sousední chatou. Vytápění je zde řešeno kamny. Vnitřní dispozici tvoří jedna obytná místnost s kuchyňkou a příčkou odděleným spaním. Zděná koupelna se sprchovým koutem a chemickým WC se nachází na vstupní verandě. Základy a společná stěna se sousedy jsou zděné, zbytek stavby je sendvičová konstrukce. Z vnitřní strany chaty jsou izolační hobra desky, podhledy jsou ze sádrokartonu. Parkování přímo před chatou. Pro více informací a smluvení si prohlídky mne neváhejte kontaktovat

bottom of page