top of page

Domy, chalupy, chaty

Chata 2+1 Vranovice u Břas

2.500.000,- Kč 

velmi dobře udržovaná a celoročně obývaná chata je částečně podsklepená a je usazena do mírně svažitého slunného pozemku o velikosti 1043m². Pozemek je prakticky využit, když vrchní část zahrady je okrasná a spodní část užitková. Dva úložné sklepy jsou přístupné ze spodní části zahrady. Nemovitost je napojena na elektřinu, vytápění je řešeno lokálně-kamny, voda z místního řadu a odpad ČOV. Střecha je pokryta asfaltovými izolačními pásy. Na prostorném pozemku se rovněž nachází přístřešek na auto a kolna. Obec Vranovice leží v nádherném přírodním parku Horní Berounka a je jednou z pěti obcí spadajících pod 2 kilometry vzdálené Břasy, kde je k dispozici občanská vybavenost. Od Rokycan, tudíž i od dálnice D5, jsou Vranovice vzdálené 15km. 

Novostavba RD 4+kk  Šťáhlavy

8.500.000,- Kč 

Samostatně stojící přízemní dům o zastavěné ploše 116m², na vlastním pozemku o velikosti 800m², byl kolaudován v roce 2020. Z prostorného zádveří domu, odkud je rovněž vstup do místnosti technické (plynový kotel), se dostaneme do chodby, kdy se vpravo dostaneme do klidové části se vstupy do dvou samostatných pokojů, dále koupelny (6,4m²) disponující vanou i sprchovým koutem a rovněž z chodby přístupné samostatné toalety. Vlevo od vstupní předsíně se dostáváme do velice prostorné obývací místnosti s přípravou na kuchyňský kout (32,5m²), přičemž nebyl opomenut prostor na sklad potravin (2,6m²). Třetí ložnice (14,5m²) s francouzským oknem a přímým vstupem na plánovanou terasu, se nachází za obývacím pokojem a náleží k ní velice praktická šatna (5,3m²) za posuvnými dveřmi.

Dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci.

Zahrada je rovinatá, bez jakýchkoli terénních úprav, tudíž, jak nepopsané plátno, připravená na realizaci Vašich představ.

RD 4+kk  Zbůch 

V PŘÍPRAVĚ 

Novostavba z roku 2018. 

 

 

RD Jižní Čechy / Český Krumlov

6.200.000,- 

skvěle dispozičně řešený zděný dům na břehu rybníka Čekanova, mezi Č.B a Krumlovem, splňující veškeré náležitosti trvalého bydlení, o dvou bytových jednotkách (3+1 a garsoniéra 36m2), se samostatnými vstupy, je velmi dobře usazen do pozemku o velikosti 400 m².

Z technických náležitostí: kombinovaný automatický kotel se zásobníkem na tuhá paliva, krbová vložka, která je k tomuto systému připojena a lze topit nezávisle, ohřev vody je kombinovaným boilerem 180 l, voda je z vlastního vrtu, odpad je sveden do septiku. Pro vice informací prosím pište či volejte  

Novostavba RD / 5kk Plzeň - Černice

7.300.000,-

Krásná patrová novostavba 5kk (100m2) k trvalému bydlení s pozemkem o velikosti 524m2 , a to pouhých 3,5 km od OC Olympia Plzeň.

Zastavěná plocha nemovitosti je 60m2.

Podlahové vytápění, elektrokotel, tepelné čerpadlo, vlastní vrt a ČOV. 

Vnitřní vybavení - sanita, podlahová krytina - vinyl, obložky a dveře - Solodor - dub bělený.  

Na dohodě je pohledový plot s bránou na dálkové ovládání .

MHD - 900m (Černice, Radobyčice)

Chalupa - Předhůří Šumavy

REZERVACE

bottom of page