top of page

Byty 

 

Byt 2+1 + L - Plzeň - Slovany

 V PŘÍPRAVĚ

 

Byt 2+1 - Plzeň - BORY

 V PŘÍPRAVĚ

(foto ilustrační)

 

Byt 4+1 + L - Plzeň - Rabštejnská

 4.750.000,- Kč

Nabízím ke koupi prostorný byt o dispozici 4+1 s lodžií , v Plzni, ulici Rabštejnská. Bytová jednotka se nachází v 1. NP panelového domu s výtahem a je v původním stavu (se zděným jádrem), což dává novému majiteli skvělou možnost byt přetvořit podle vlastních představ. Bytová jednotka nabízí dostatek prostoru pro komfortní bydlení rodiny a dle přiloženého půdorysu můžete vidět rozložení neprůchozích místností včetně kuchyně, zděné koupelny, WC a druhé samostatné toalety (umakart). Uspořádání pokojů perfektně odděluje obytnou a klidovou zónu, přičemž lodžie, o velikosti 6 m2, je přístupná z jednoho z pokojů a pouze v tomto pokoji je balkonové okno v původním stavu, ostatní okna jsou plastová.
Jedná se o ideální příležitost pro ty, kdo hledají bydlení s výbornou dostupností do centra města a kompletní občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti. V těsné blízkosti se nachází nejen MHD, obchody, školy, školky, ale i mnoho možností pro volnočasové aktivity.
Pro více informací a smluvení si prohlídky mne neváhejte kontaktovat. 

 

Byt 3+1 + L - Mariánské Lázně

 2.670.000,- Kč

Ke koupi nabízím prostorný byt 3+1 (64 m2) se zasklenou lodžií (5 m2) v Mariánských lázní, části Úšovice. Bytová jednotka (69 m2), se zděným jádrem, se nachází v 7 patře panelového domu s výtahem, přičemž dispoziční rozdělení jednotky je vyobrazeno na přiloženém půdoryse. K bytové jednotce rovněž náleží komora (1 m2) umístěná v mezipatře domu. Vytápění s ohřev vody je řešen dálkově. Veškerá občanská vybavenost v dosahu a pohodlné parkování přímo u domu. Zavolejte si o prohlídku, budu se na vás těšit. 

Byt 2+1 +L - Plzeň - Jižní Předměstí

 REZERVACE

Ke koupi Vám nabízím velmi pěkný a vzdušný byt  v cihlovém domě v Plzni - Jižní Předměstí.
 

byt 3kk - Plzeň - Chodské náměstí

 V PŘÍPRAVĚ

(foto ilustrační)

bottom of page